Firma Dar Terapii zajmuje się dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i terapeutycznego.  Naszym celem jest zapewnienie Państwu sprzętu, który wpłynie nie tylko na poprawę funkcjonowania, ale i sprawi, że terapia stanie się przyjemnością.

Posiadamy bogaty wybór asortymentu wiodących polskich i zagranicznych producentów.

Oferujemy sprzęt do wyposażenia ośrodków medycznych, placówek rehabilitacyjnych, gabinetów lekarskich, gabinetów terapii integracji sensorycznej, sal doświadczeń świata oraz urządzenia wykorzystywane w terapii i w profesjonalnym treningu sportowym.  Proponowane przez nas produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie także w placówkach oświatowych oraz wśród odbiorców indywidualnych, którzy pomyślnie mogą wykorzystywać nasz sprzęt w warunkach domowych.

Służymy radą w wyposażeniu i doposażeniu gabinetów oraz doborze najodpowiedniejszych urządzeń.

Cały czas dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i wymagań Klientów.

Popularyzując wiedzę i wszechstronny rozwój, poza sprzętem rehabilitacyjnym proponujemy również poradniki, literaturę specjalistyczną, programy komputerowe i artykuły edukacyjne.

Firma prowadzi także Gabinet Terapeutyczny, w którym poprzez odpowiednio dobrane zajęcia wspomaga rozwój dzieci.

Klientami naszego sklepu są m.in:

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Starogardzie Gdańskim, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Kaszubska Fundacja Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Podaruj trochę słońca”, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka w Borzęciczkach, Sanatorium Uzdrowiskowe „Wistom” w Kołobrzegu, Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą w Warszawie, Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik” w Warszawie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku, Polski Komitet Pomocy Społecznej, RKS Skra w Warszawie, Zespół Opieki Zdrowotnej w Rzeszowie, Ośrodek Integracji i Rehabilitacji w Świeciu, Medical Aid For Poland Fund Posk w Londynie, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Dąbrowie Tarnowskiej, Fundacja „Potrafię Pomóc” na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi, Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w Wrocławiu, Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” w Złotowie, Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie, Uzdrowisko ”Świeradów-Czerniawa” w Świeradowie Zdrój, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Złotoryi, Caritas Archidiecezji Katowickiej, Dom Dziecka w Krasnymstawie, Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Trzciance, Szpital im. Św. Jadwigi  Śląskiej w Trzebnicy